МВ
Pārskats tiek veidots automātiski no maču analīzēm un rezultātiem: rādītāji tiek salīdzināti ar visu datubāzes spēlētāju vidējo. Noderīgi gan pašam spēlētājam (pie kā strādāt), gan pretiniekam (kā spēlēt pret).
Stiprās puses
- Nepiespiestas kļūdas mačā: 6.5 (vidēji datubāzē 12.1)
- Galvenais ierocis: Forhends (17% uzvaras sitienu), Bekhends (8% uzvaras sitienu)
Izaugsmes zonas
- Serves noturēšana: 33% (vidēji datubāzē 57.6%)
- Punkti pretinieka servē: 25% (vidēji datubāzē 39.4%)
- Izšķirošie punkti (zelta / Star Point): 29% (vidēji datubāzē 47.2%)
- Atvairītās breikbumbas: 44% (vidēji datubāzē 50.9%)
- Realizētās breikbumbas: 25% (vidēji datubāzē 42.1%)
- Uzvaras sitieni mačā: 6.0 (vidēji datubāzē 12.3)
- Uzvarētās izspēles, kontrolējot tīklu: 49% (vidēji datubāzē 56.9%)
- Sitienu virs galvas efektivitāte: 33% (vidēji datubāzē 50.0%)
- Visbiežāk kļūdās ar sitienu “Bekhends” — 31% no visām kļūdām
Kā spēlēt pret
- Turiet spēlētāju aizmugurē un spēlējiet caur stiklu — no sienas viņš kļūdās biežāk.
- Kļūdas nobīdītas uz korta labo pusi (69%): virziet izspēli turp.
Vingrinājumi izaugsmes zonām
Aizmugurējā līnija · Bekhends
- No stikla: bumba no aizmugurējās sienas, sitiens tīkla spēlētājam pie kājām — 4 sērijas pa 15.
- Dubultais stikls: treneris sit stūrī, spēlētājs pagriežas un atbild ar sveci.
- Bekhenda kontrole: 50 sitieni pēc kārtas pa diagonāli bez kļūdām, tad gar līniju.
Virs galvas · Bandeha
- Bandeha no groza: 3 sērijas pa 20 bumbām, mērķis — dziļums aiz serves līnijas, nevis ātrums.
- Kāju darbs zem sveces: sānsolis atpakaļ, sitiens, atgriešanās pie tīkla — 10 atkārtojumi pēc kārtas.
- Smešs pa zonām: treneris met sveces, spēlētājs sit norādītajā stūrī (diagonāle / centrs).
Salīdzinājums ar datubāzes vidējo
| Rādītājs | Волков | Vidējais |
|---|---|---|
| Uzvaras sitieni mačā | 6.0 | 12.3 |
| Nepiespiestās mačā | 6.5 | 12.1 |
| Serves noturēšana | 33% | 57.6% |
| Punkti pretinieka servē | 25% | 39.4% |
| Izšķirošie punkti | 29% | 47.2% |
| Realizētās breikbumbas | 25% | 42.1% |
| Atvairītās breikbumbas | 44% | 50.9% |
| Uzvaras pie tīkla | 49% | 56.9% |